Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    09 marca 2016, środa  Żłobek Malutkie Misie

Spotkanie z Psiakiem

Przedstawiamy Państwu Marley'a. Marley to Golden retriever: pies terapeuta.

Spotkanie z Psiakiem

Marley to piękny, przesympatyczny, niezwykle spokojny i cierpliwy oraz przyjacielsko nastawiony do dzieci psiak. Marley ma panią. Pani Marleya – Monika Latko – to pedagog i certyfikowany dogoterapeuta. Tę niecodzienną parę zaprosiliśmy dzisiaj do Malutkich Misiów. Po co?

Spotkanie z Marleyem było dla dzieci emocjonującym przeżyciem i dostarczyło im wiele radości. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia! Zajęcia odbywały się w dwóch grupach wiekowych, w bezpiecznym otoczeniu, pod czujnym okiem cioć. Były ciekawe i profesjonalnie prowadzone przez panią Monikę.

„SPOTKANIE Z PSIAKIEM” to czas na radosną i spontaniczną zabawę, która ma dostarczyć wielu pozytywnych emocji, nauczyć obcowania ze zwierzęciem w sposób bezpieczny dla obu stron i przełamać lęki. Podczas zajęć edukacyjnych zwracać będziemy szczególną uwagę na utrwalenie dzieciom, że nie wszystkie zwierzęta są przyjazne oraz na to, jak ważna jest higiena po każdym kontakcie ze zwierzakiem.

„SPOTKANIE Z PSIAKIEM” to zajęcia, podczas których dzieci w bezpieczny i kontrolowany przez opiekuna sposób nawiązują kontakt ze zwierzęciem. W trakcie spotkań uczyć będziemy dzieci jak prawidłowo, bezpiecznie i bez stresu dla zwierzaka przywitać się z nim, głaskać go, karmić, czesać i spacerować - innymi słowy, jak stworzyć pozytywny kontakt pomiędzy dzieckiem a psem.

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 46 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.