Właśnie startują...

Zmiany w żłobku

01.09.2014

Nasz klubik funkcjonuje od pięciu miesięcy. Dla nas oznacza to ciągły czas zmian - lepsze wcale nie musi być wrogiem dobrego :) Chcemy, aby miejsce, w którym przebywają Państwa dzieci było ciepłe, bezpieczne, kolorowe, pełne przyjaznych zabawek. Dlatego wprowadzmy w życie nowe pomysły, ulepszamy przestrzeń, przestawiamy to i owo, dekorujemy - również w odpowiedzi na Państwa uwagi i oczekiwania. Wszystko wskazuje na to, że nam się udaje: oficjalnie potwierdzają to urzędowe kontrole, które odwiedzają Malutkie Misie. Nieoficjalnie zaś: zadowolone maluchy i uśmiechnięci Rodzice. Zapraszamy do najnowszej galerii ze zdjęciami wnętrz naszego Klubiku.

Pierwsze testy

1.04.2014

1 marca otwarliśmy drzwi naszego Żłobka dla grupy naszych Przyjaciół i ich dzieci. Wykwalifikowana grupa testerów (Natalka, Paulinka, Emilka, Kornelka i Bartek) sprawdzała wytrzymałość zabawek, testowała pufy, łóżeczka i odporność paneli. Nasi maili eksperci kulinarni oceniali jakość i smak potraw, przygotowanych przez firmę Gastrosfera. Uśmiechnięte buzie i puste talerzyki napawają nas optymizmem. Chcielibyśmy, aby dzieci, którymi będziemy się opiekować w Żłobku na codzień, były równie zadowolone z miejsca, które stworzyliśmy z myślą o nich. Relację z ciężkiej pracy naszych testerów możecie oglądać poniżej.

Pokaż żłobku...

30.03.2014

...co masz w środku :), czyli rzut okiem na wnętrza naszego klubiku. Zapraszamy na wirtualne zwiedzanie między innymi sali zabaw, łazienki, kuchni i szatni.

Ups! Gdzie się podziały galerie?

Bez obaw! Wylądowały tam, gdzie od początku powinno być ich miejsce: w sekcji Aktualności.
Serdecznie zapraszamy do oglądania zdjęć z wydarzeń, w których bierzemy udział.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYDARZEŃ

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.