Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    24 czerwca 2016, piątek  Żłobek Malutkie Misie

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Czas biegł swoim tempem, dzieci rosły... I stało się - nadszedł czas pożegnania naszych misiowych starszaków.

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Jesteśmy z nich tacy dumni! Wspaniałe przedszkolaki z nich wyrosły - samodzielni, chętni do zabawy i nauki, grzeczni, uczynni wobec młodszych... :)

Gratulujemy Rodzicom i sobie, a paniom przedszkolankom gwarantujemy, że praca z naszymi absolwentami będzie samą przyjemnością!

ZOBACZ FILM NA vimeo.com

Na uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016 odświętnie udekorowaliśmy salę. Przygotowaliśmy dyplomy i nagrody oraz tableau naszych absolwentów. Na gości czekał również słodki poczęstunek. Na gości czekał również słodki poczęstunek. Dodatkową atrakcją dla naszych gości była premiera filmu „Codzienna rutyna ;)” – w rolach głównych wystąpiły oczywiście nasze malutkie misie :)

Kochane dzieciaki!

Życzymy Wam wielu wspaniałych koleżanek i kolegów, których poznacie w przedszkolu, samych sukcesów w szkole, uśmiechu w każdy pochmurny dzień i abyście w swoich sercach zachowali tę iskierkę dziecięcej radości, którą macie teraz w sobie.

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 18 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.