Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    09 kwietnia 2016, sobota  Żłobek Malutkie Misie

Kreatywne Soboty II: W krainie muzyki

Muzyka, taniec i wspólna zabawa to elementy, których nie może zabraknąć w życiu małego człowieka. Właśnie dlatego zaprosiliśmy naszych sobotnich gości na zajęcia z rytmiki, które poprowadziła współpracująca z nami pani Ania.

Kreatywne Soboty II: W krainie muzyki

Wspólne tuptanie, reagowanie na dźwięki, powtarzanie to elementy metody, która wspiera rozwój dziecka, rozwija poczucie rytmu, pozwala fizycznie doświadczać muzyki… ale przede wszystkim daje sposobność do dobrej zabawy. Na sali pojawiła się chusta Klanza, zielona piłka, kolorowe chusteczki oraz pluszowy wąż. Mali artyści mogli też ubrudzić paluszki podczas tworzenia wiosennych gałązek. Tradycyjnie na końcu na wszystkich chętnych czekał poczęstunek oraz klocki i zabawki dostępne na obu dywanach.

I znowu w „Malutkich Misiach” było radośnie, kolorowo i wesoło. Takie sobotnie przedpołudnia to prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii na cały weekend.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy ponownie!

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 54 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.