Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    23 kwietnia 2016, sobota  Żłobek Malutkie Misie

Kreatywne Soboty III: Spotkanie z psem

Łapy, łapy, cztery łapy. A na łapach pies kudłaty: Shanty - golden retriever.

Kreatywne Soboty III: Spotkanie z psem

Na sobotnie spotkanie z dzieciakami zaprosiliśmy panią Monikę Latko wraz z przepiękną suczką, psem-terapeutą Shanty. Spotkanie było niezwykłe z kilku powodów, ale najważniejszy jest taki, że Shanty wyjątkowo spotkała się nie tylko z maluchami (jak to miewa w zwyczaju), ale i z ich rodzicami. Mimo tego poradziła sobie doskonale – pozwalała się przytulać i tarmosić i małym i dużym, bez wyjątku.

Pani Monika na zajęcia zabrała nie tylko psa. Na sali zabaw pojawiła się bramka, do której wszyscy chętni mogli wrzucać piłkę. Shanty w roli bramkarza sprawdzała się niespecjalnie – mówiąc wprost: pozwalała maluchom wbijać gole raz za razem - ale już w odnajdywaniu piłki i przynoszeniu jej w pysku była doskonała. Równie dobrze radziła sobie w wyszukiwaniu ukrytych przysmaków w specjalnej psiej zabawce. Pozwoliła się czesać i przytulać. Jak prawdziwa dama cały czas była w centrum uwagi. I przez cały czas wyglądała na zadowoloną :).

Na koniec spotkania wszystkie dzieciaki otrzymały malutkomisiowe dyplomy za odwagę. W trakcie zabawy towarzyszyły nam piosenki o psach. Na ścianie wyświetliliśmy teledyski, w których główną rolę odgrywały psy.

Spotkanie jak zwykle zakończył poczęstunek i wspólna zabawa na obu kolorowych dywanach.

Kolejne spotkanie 14 maja - zapraszamy!

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 38 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.