Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    25 stycznia 2016, poniedziałek  Żłobek Malutkie Misie

Dzień Babci i Dziadka 2016

W dzień Babci i Dziadka / seniorów gromadka / do wnucząt przybyła / świetnie się bawiła

Dzień Babci i Dziadka 2016

Wyjątkowe spotkanie rozpoczęło się od niecodziennego występu, do którego maluchy dzielnie przygotowywały się cały tydzień. Nasze odświętnie przebrane Misie zaprezentowały wyraźnie wzruszonym gościom swoje umiejętności. Tańczyły, pokazywały, maszerowały, wymachiwały wstążkami... Nagrodą dla małych artystów były gromkie brawa i zachwycone twarze bliskich.

Tuleniu pewnie nie byłoby końca, gdyby na sali nie pojawiły się roztańczone i wygimnastykowane super-babcie z Klubu Seniora, czyli absolutnie fantastyczny zespół HULA BABULA pod kierownictwem wszechstronnej i utalentowanej Anety Szczyrzycy. To pewnie ich niesamowitej energii zawdzięczamy fakt, że do wspólnych ćwiczeń dołączyły nie tylko babcie naszych maluchów, ale i same ciocie-opiekunki! :) Serdecznie Wam dziękujemy!

Tradycyjnie już nie mogło zabraknąć części plastyczno-kreatywnej: babcie, dziadkowie i wnuczęta wspólnie razem przygotowały przepiękne laurki. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek.

Szanowne Babcie, Szanowni Dziadkowie! Z okazji Waszego święta życzymy z całego serca dni pełnych słońca i uśmiechu, zdrowia i radości. 💕

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 105 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

Serdecznie dziękujemy herbaciarnio-kawiarni "Galicja" za ufundowanie naszym misiowym babciom i dziadkom kuponu rabatowego (50%) na najsmaczniejszą kawę w mieście. Raz jeszcze dziękujemy pełnym wigoru paniom z HULA-BABULA za przyjęcie naszego zaproszenia i niesamowity występ. Dziękujemy również Madzi z FotoKowalski.pl za wsparcie fotograficzne i wyjątkowe zdjęcia.

ZAPROSZENIE 1 ZAPROSZENIE 2 KUPON-NIESPODZIANKA

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.