Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    31 grudnia 2017, niedziela  Żłobek Malutkie Misie

Podsumowanie Roku 2017

Nie do wiary, jak szybko minęły kolejne 365 dni z Wami.

Podsumowanie Roku 2017

Kończący się rok był dla nas bardzo intensywny i obfitował w wiele nowych wyzwań. Nie brakowało wytężonej, satysfakcjonującej pracy. Cieszymy się, że nasz Klub Dziecięcy i nasze nowopowstałe Misiowe Przedszkole cieszy się dobrą opinią, a dzieci chętnie bawią się i uczą pod naszą troskliwą opieką. Cieszymy się, że młodsze rodzeństwo naszych Misiowych Absolwentów zasila nasze "szeregi" 😉 Cieszymy się, że nasz Misiowy Zespół realizuje się w pracy, a firmy z nami współpracujące z radością prowadzą zajęcia dodatkowe z naszymi podopiecznymi.

Cieszymy się już na nadchodzący 2018 rok, bo lubimy niespodzianki - a w naszej pracy każdy dzień przynosi coś nowego, fascynującego, nieoczekiwanego, zaskakującego...

Tymczasem zapraszamy na podsumowanie 2017 roku. Poniżej zebralismy ponad 100 postów, które opublikowalismy w trakcie kończącego się własnie roku na Facebooku. Ten popularny portal społecznosciowy stał się dla nas narzędziem, za pomocą którego w łatwy i szybki sposób możemy do Was docierać na codzień.

Zapraszamy do powspominania razem z nami 😉

Listopad

Listopad

Październik

Wrzesień

Wrzesień

Sierpień

Sierpień

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.