Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    31 marca 2015, wtorek  Żłobek Malutkie Misie

Kłamstwa Kozy

Spektakl teatralny "Kłamstwa Kozy" w wykonaniu aktorów Teatru Lalek "Pinokio" z Nowego Sącza po raz kolejny spotkał się z ciepłym przyjęciem naszych małych widzów.

Kłamstwa Kozy

Sierotka Paulinka trafia do domu gospodyni, gdzie ma zaopiekować się podstępną Kozą... To, o czym opowiada bajka, ma drugorzędne znaczenie: dla małego widza najważniejsze jest, aby było kolorowo, dynamicznie, wesoło - po prostu ciekawie. I właśnie tak było: kolorowa scenografia, mnogość postaci, wartka akcja i muzyka co rusz wprawiały nasze maluchy a to w serdeczny śmiech, a to w prawdziwe zdziwienie. Bardzo grzecznie, z ogromną uwagą i przejęciem maluchy śledziły perypetie bohaterów, żywo i entuzjastycznie reagując na pojawianie się kolejnych kukiełek. Nasza misiowa widownia klaskała, śmiała się, miauczała, szczekała, meczała - jednym słowem maluchy brały czynny udział w przedstawieniu. Na koniec dzieciaki mogły zobaczyć kukiełki z bliska, dotknąć ich, pogłaskać.

Nigdy nie jest za wcześnie na kontakt z teatrem.

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 26 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.