Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    24 września 2014, środa  Ciężkowice, Klub Wega

Święto Jesieni w Klubie Wega

Skromna, ale prężna ekipa wyjazdowa Malutkich Misiów, wspierana przez niezastąpioną Anię z MyDay.pl, drugiego dnia jesieni wyruszyła do Ciężkowic. Zostaliśmy zaproszeni na "Święto Jesieni".

Święto Jesieni w Klubie Wega

Impreza, zorganizowana na terenie Klubu Wega, przygotowana została głównie z myślą o przedszkolakach, które uczęszczają do ciężkowickich przedszkoli. Pogoda dopisała, dzieciaki pojawiły się punktualnie. I się zaczęło.

Na przedszkolaków czekała moc atrakcji. Dmuchana zjeżdżalnia i pompowany statek cieszyły się - jak zwykle w takich przypadkach - olbrzymią popularnością. Przyjechali strażacy, był radiowóz i policyjny pies-maskotka Sznupek. Ze stadniny przyjechał koń. Wśród dzieciaków pojawił się wielki pingwin i clowny. Była oczywiście Pani Jesień. Było wspólne śpiewanie, tańce, konkurencje sportowe (bieg przez boisko i przeciąganie liny ze strażakami)... Na Święcie Jesieni nie mogło zabraknąć pieczonych ziemniaków prosto z ogniska.

Naszym zadaniem było tym razem malowanie buziek. Na twarzach przedszkolaków pojawiły się motylki, biedronki, spider-many, batmany, psy, kotki, barwy wojenne, shreki i dinozaury. Rozdawaliśmy kolorowe balony, na stolikach jak zwykle leżały kolorowanki i kredki.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak fantastycznie przygotowanej imprezie i - malując dzieciakom buźki - chociaż troszkę przyczynić się do tej niesamowitej radości i energii, jaka nas otaczała.

PS. Za zaproszenie dziękujemy panu Radnemu Januszowi Ciołczykowi i członkom Klubu Wega. Za pomoc w pompowaniu balonów dziękujemy wolontariuszom z ZSP nr 5 i z Klubu Wega. Dziękujemy też obu Paniom Jesieniom, które pomagały nam malować dzieciaki. :)

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.