Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    04 czerwca 2016, sobota  Rynek w Jaworznie

Dzień Dziecka 2016 na Rynku

Największa impreza z okazji święta wszystkich dzieci odbywała się w tym roku na jaworznickim rynku. Podobnie jak rok temu atrakcji nie brakowało.

Dzień Dziecka 2016 na Rynku

Przepiękna, słoneczna pogoda. Pokazy, koncerty, występy. Kolorowe postaci z bajek. Bohaterowie Star Wars. Wspólne zabawy. Wóz strażacki i policyjny radiowóz. Setki pomarańczowych baloników rozdanych dzieciakom i wypuszczonych do nieba. Przeróżne atrakcje na płycie rynku. I - last but not least - prawdziwe tłumy dzieciaków z rodzicami. To wszystko mógł zobaczyć każdy, kto dzisiaj zapuścił się na spacer w okolice Rynku w Jaworznie. Rynku, na którym tańczono, śpiewano i bawiono się już od godziny 11.oo.

ZOBACZ FILM NA vimeo.com

ZOBACZ PLAKAT

W tym roku również przyjęliśmy zaproszenie organizatorów i wyczarowaliśmy na płycie rynku mini-żłobek. Dwa piknikowe dywany, mini-zjeżdżalnia, bujak, stoliki oraz nasze nieodzowne małe krzesełka przyciągały uwagę najmłodszych mieszkańców miasta. W powietrzu wirowały kolorowe bańki mydlane, które wytwarzała nasza bańkownica. Na stolikach pojawiły się kredki i kolorowanki, ciastolina oraz cieszące się ogromnym zainteresowaniem playmaisy, z których dzieciaki budowały niesamowite konstrukcje. Na dywanach rodzice z pociechami układali puzzle. Rozdaliśmy prawie pół tysiąca ręcznie robionych misiowych opasek, które przyozdobiły głowy maluchów. Pompowaliśmy i rozdawaliśmy kolorowe balony, z których nasze cudowne ciocie wyczarowywały dla was kwiatki i zwierzątka. A na koniec zabawy malowaliśmy wszystkim chętnym buźki.

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i fantastyczną atmosferę.

Imprezę organizowało Stowarzyszenie "Jaworzno Moje Miasto" wraz z całą plejadą współorganizatorów i sponsorów. Szczegóły znajdują się na plakacie powyżej.

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 100 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.