Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    19 grudnia 2015, sobota  Żłobek Malutkie Misie

Nastrajamy się na Święta

... czyli przedświąteczne kolędowanie z Basią Janygą i Fabryką Talentów.

Nastrajamy się na Święta

Film

Zanim opowiemy, jak było, zaprosimy Cię do oglądnięcia krótkiego filmu, który sami nakręciliśmy w trakcie koncertu Fabryki Talentów. Nie jest może najlepszej jakości, nie jest również perfekcyjny technicznie, ale wiernie oddaje atmosferę tego wyjątkowego, świątecznego spotkania. Miłego oglądania! :)

ZOBACZ FILM NA vimeo.com

ZOBACZ PLAKAT

Koncert

Po raz ostatni w tym roku mieliśmy przyjemność gościć Państwa u siebie na wyjątkowym spotkaniu przedświątecznym. Spotkaniu, które było niezwykłe pod wieloma względami. Stało się tak przede wszystkim dzięki obecności niezwykle utalentowanych dziewczyn z Fabryki Talentów pod kierunkiem Basi Janygi. To właśnie ich koncert był głównym punktem tego sobotniego przedpołudnia w „Malutkich Misiach”. Koncert był to nietypowy – sami przyznajcie, że nieczęsto zdarza się, aby widownia czynnie w śpiewaniu uczestniczyła! Zachwycone i zaciekawione dzieciaki nic sobie nie robiły z powagi sytuacji i tańczyły, śpiewały, siadały wśród śpiewających, dzięki czemu na naszej sali zabaw zapanowała prawdziwie rodzinna atmosfera. Wspólne kolędowanie wprawiło nas w świąteczny nastrój. W trakcie koncertu usłyszeliśmy nie tylko klasyczne kolędy, ale i popularne świąteczne przeboje. Odważne maluchy, pod czujnym okiem Basi Janygi, mogły nawet zagrać na klawiszach!

Oprócz koncertu, na naszych gości czekały materiały plastyczne i zadanie specjalne: przygotować własną choinkę w dowolnej z wielu technik. Z naszym zaprzyjaźnionym aniołkiem – Anią z MyDay.pl – lukrowaliśmy i ozdabialiśmy pyszne pierniczki. W roli śniegu wystąpiło confetti, które wspólnie, z pomocą chusty Klanza, rozsypaliśmy na zachwycone dzieciaki.

W trakcie całego spotkania na wszystkich chętnych czekał kiermasz przepięknego rękodzieła od Wspólnoty Betlejem z Jaworzna oraz zaprzyjaźnionej Specjalistycznej Poradni i Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „Promyk” z Chrzanowa.

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 88 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia w Nowym Roku 2016. Moc atrakcji przed nami! .

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.