Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    06 grudnia 2014, sobota  Żłobek Malutkie Misie

Mikołajki

Hmmm... od czego by tu zacząć? Spróbujmy tak: było naprawdę WSPANIALE i MAGICZNIE!!!

Mikołajki

Film

Podobno jeden obraz wart jest tysiąca słów. Skoro jedno zdjęcie to tysiąc słów, to co powiecie na... "ruchome obrazki"? Osiem minut filmu to będzie... ech, sami policzcie! :)

Trudnego zadania realizacji filmu z imprezy mikołajkowej podjęła się sympatyczna ekipa PaniPixel.com. Materiał kręcili podczas zabawy z pierwszą grupą. Zapraszamy na film!

ZOBACZ PLAKAT FILMOWY :)

ZOBACZ FILM NA vimeo.com

Przygotowania

Cały tydzień zmienialiśmy salę zabaw w zimową leśną krainę, w której św. Mikołaj miał poczuć się, jak u siebie. Z naszego żłobkowego "nieba" padał śnieg! Na ścianach, oknach i na choinkach powiesiliśmy blisko tysiąc lampek. U niezastąpionej Cioci Uli zamówiliśmy 300 ręcznie robionych pierniczków, które cynamonowo-korzennym zapachem otuliły każdy kąt naszego klubiku... Słodkimi łakociami przystroiliśmy również choinkę - zawiesiliśmy na niej wspomniane pierniczki, czekoladowe praliny, cukierki i... i gotowe! Magia Świąt była z nami!

ZOBACZ PLAKAT

Grupa I: godz. o9.oo - 11.oo

Mikołajkowy poranek rozpoczęliśmy mocną kawą       i oczywiście pierniczkami - nie mogliśmy się oprzeć . Byliśmy gotowi na pierwszych Gości.

A potem... Zupełnie nie wiemy, kiedy minęło 7 godzin wspólnej zabawy! Wspólne dekorowanie play-maisami kartonowych choinek, wylepianie skrapkami kolorowych choinkowych zawieszek oraz lukrowanie pierniczków i ciasteczek pochłonęło nas bez reszty...

Grupa II: godz. 11.3o - 13.3o

... Wspólne tańce i pląsy oraz nauka "mikołajkowego" wierszyka zajęły do ostatka wszystkie minuty oczekiwania na św. Mikołaja i Panią Mikołajową. Każde grzeczne dziecko mogło liczyć na wspaniały, wymarzony i ślicznie zapakowany prezent - kto, jak kto, ale rodzice najlepiej wiedzą, czego pragną ich pociechy!

Było WSPANIALE!

Przyjdziecie za rok? :)

Grupa III: godz. 14.oo - 16.oo

Mikołaju, Mikołaju
witaj w naszym pięknym kraju
wszyscy pięknie Cię witamy
na prezenty twe czekamy...

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.