Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    13 lutego 2015, piątek  Żłobek Malutkie Misie

I Karnawałowy Bal Przebierańców

Trzynastego wszystko zdarzyć się może... - śpiewa w jednym ze swoich najbardziej znanych przebojów Kasia Sobczyk. I ma rację, bo właśnie w piątek, trzynastego lutego, w naszym żłobku odbył się I Karnawałowy Bal Przebierańców.

I Karnawałowy Bal Przebierańców

Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy Małe Misie wraz z Rodzicami. Zabawę rozpoczęliśmy w godzinach popołudniowych wspólnymi tańcami. Na naszych wspaniałych gości (księżniczki, pszczółki, motylki, Pokahontas, myszkę Minnie, pirata, czarownicę, szeryfa, szejka...) czekała moc atrakcji: muzyka dla małego i dużego ucha, konkursy z nagrodami, zabawy taneczne, loteria fantowa, walentynkowe niespodzianki (w sobotę były Walentynki!). Lataliśmy mucholotem, walczyliśmy o wolne krzesełko, sprawdzaliśmy koordynację ruchową, w trakcie piosenki "ręka lewa - ręka prawa" przekonaliśmy się, że wcale niełatwo prawidłowo wskazać, która ręka jest która. Było również coś na ząb - zimna płyta, ciepły żurek i słodkie ciacha. Oczywiście nie zapomnieliśmy o uwielbianych przez nasze maluchy zajęciach plastycznych: Małe Misie, wraz z rodzicami, własnoręcznie ozdabiały maski karnawałowe. Na koniec przyszła pora na mini-dyskotekę - efekty specjalne (kula świetlna) zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie.

Było kolorowo, radośnie, bajecznie i tanecznie.

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 170 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.