Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    24 maja 2016, wtorek  Żłobek Malutkie Misie

Dzień Mamy i Taty 2016

Mamo, tato - kocham Cię / I przytulić mocno chcę / Prezent dla was piękny mam / I buziaka też wam dam!

Dzień Mamy i Taty 2016

To był wyjątkowy dzień i wyjątkowe święto w "Malutkich Misiach". Na sali zabaw pojawili się rodzice naszych maluchów. I się zaczęło! :)

PRZEDSTAWIENIE
Maluszki raźno wjechały na salę roześmianym wiosennym pociągiem, pełnym kwiatów i motyli. Przywitały wszystkich gości piosenkami, całusami i wierszykiem. Rodzice obdarowani zostali niecodziennym prezentem z niespodzianką.

ZABAWA Z RODZICAMI
Gdy nasze mamy leciały mucholotem, tatusiowie wraz z pociechami mieli niecodzienną okazję własnoręcznie przygotować dla siebie wyjątkowy krawat. Kiedy tatusiowie jechali lokomotywą, mamusie wraz z dzieciakami tworzyły niezwykłą biżuterię - makaronowe korale. Wspólna zabawa z kolorową chustą rozbawiła i dużych i małych, a małe co nieco dodatkowo osłodziło nasze spotkanie.

Cudownych rodziców mają nasze malutkie misie :)

Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych maluszków za tak liczne przybycie oraz wspólną zabawę podczas uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. :)

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 83 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.