Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    03 czerwca 2015, środa  Żłobek Malutkie Misie

Dzień Mamy i Taty

Wyjątkowa uroczystość. Wyjątkowi goście. Wydarzenie, na które wszyscy czekali z niecierpliwością.

Dzień Mamy i Taty

Przygotowania do Dnia Mamy i Taty trwały od kilku tygodni. Ciocie cierpliwie uczyły nasze Maluszki układu choreograficznego, który był częścią scenariusza przygotowanego na tę uroczystość, tworzyły dekorację sali, szyły stroje... Trzeciego czerwca wszystko było gotowe i zapięte na ostatni guzik.

Uroczystość okazała się niezwykle emocjonującym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, którzy raz po raz przecierali oczy ze zdumienia i nie mniej często ocierali je z łez wzruszenia.

Nasze Misie, odświętnie ubrane, z wielką radością wystąpiły przed znakomitą publicznością, która nie szczędziła małym artystom serdecznych oklasków. Na salę zabaw wchodziły dziewczynki w czerwonych lub zielonych satynowych spódniczkach, z kokardami na główkach. Eleganccy młodzieńcy wystąpili w zielonych i czerwonych muchach zawiązanych pod szyją.

Przedstawienie rozpoczęło się od powitania rodziców piosenką „Dzień dobry, dzień dobry”, następnie „wjechały” pociągiem nasze maluszki i starszaki. Zaskoczonym rodzicom zaprezentowaliśmy tańce do trzech piosenek, których uczymy się na zajęciach języka angielskiego - goście byli pod wielkim wrażeniem! Nie zabrakło też naszych ulubionych „całusków”, które maluszki odtańczyły i odśpiewały na zakończenie.

Ręcznie przygotowane, unikalne laurki, które dzieci wręczyły ukochanym rodzicom, zachwycały zawartością - odbite łapki wycisnęły niejedną łzę z rodzicielskich oczu.

W drugiej części spotkania dzieci wraz z rodzicami kolorowały medal dla taty oraz wyklejały sukienki dla mamy kolorowymi serduszkami. Słodki poczęstunek, owoce, napoje - niczego nie brakowało.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Mamom i Tatom za przyjęcie zaproszenia i wspólną zabawę!

PS. Autorem zamieszczonych obok zdjęć jest Marek Kowalski z firmy FotoKowalski.pl. Dzięki!

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 112 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.