Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    31 maja 2014, sobota  Żłobek Malutkie Misie

Dzień Dziecka 2014

Wyjątkowy Dzień Dziecka w naszym Klubiku rozpoczął się od spotkania z grupą maluszków i ich rodzicami...

Dzień Dziecka 2014

Grupa I: godz. 9.3o - 1o.3o

Kilka minut po w pół do dziesiątej pojawili się pierwsi goście specjalni: niezwykła, cudowna, uśmiechnięta tajemnicza ciocia Lola oraz jej kolorowy towarzysz: clown Benjamin. Przynieśli ze sobą bańki mydlane, kolorowy parasol i... piszczący nos.
 
PS. Ciocia Lola i Clown Benjamin to wyjątkowi ludzie z MyDay.pl :)

ZOBACZ PLAKAT

Grupa II: godz. 11.oo - 12.oo

Druga grupa dzieciaków pojawiła się w naszym klubiku o 11.oo. Do maluchów i tym razem dołączyła ciocia Lola i clown Benjamin. Puszczaliśmy bańki, malowaliśmy uśmiechnięte buźki, lepiliśmy figurki i kolorowe "cukierki" z Play-Doh, wspólnie z rodzicami tworzyliśmy rybki, motylki i biedronki z kółkowego origami...

Grupa III: godz. 13.oo - 15.oo

Ze starszakami spotkaliśmy się o 13.oo. Na sali zabaw pojawili się superbohaterowie: Spiderman oraz Batman! Dzieci podzieliły się na dwie grupy dowodzone przez superbohaterów i rozpoczęły się konkurencje sportowe. Zaraz potem zaprosiliśmy dzieciaki na zajęcia plastyczne oraz zabawy muzyczne z chustą Klanza. Każdy chętny mógł zrobić sobie pamiątkową sweet-focię :). Atrakcją drugiej godziny spotkania była mini-dyskoteka, którą poprowadził niezastąpiony DJ Martin... Jak było? Zobaczcie sami!

Na wspólną zabawę zaprosili

My Day: kompleksowa obsługa eventów Malutkie Misie: najlepszy żłobek w Jaworznie DJ Martin

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.