Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    18 czerwca 2016, sobota  LKS "Ciężkowianka" Jaworzno

Rodzinny Dzień Dziecka w Ciężkowicach

Ekipa wyjazdowa Malutkich Misiów pojawiła się na spotkaniu z maluchami w Ciężkowicach. Okazją było wspólne świętowanie Dnia Dziecka w nietypowym towarzystwie.

Rodzinny Dzień Dziecka w Ciężkowicach

Nietypowym - bo niecodziennie patronem imprezy jest Straż Pożarna i Policja. W efekcie w sobotnie przedpołudnie w LKS "Ciężkowianka" Jaworzno, tuż przy nowym placu zabaw i boisku, pojawiły się wozy bojowe strażaków i radiowóz. Do obu pojazdów dzieciaki mogły bezkarnie wejść i wypróbować te wszystkie wystające dźwignie, guziczki i klaksony. Oraz oczywiście posłuchać wycia syren :)

Pojazdy służb publicznych nie były jedynymi atrakcjami, przygotowanymi dla dzieciaków z okazji ich święta. Największym zainteresowaniem cieszyły się jak zwykle dmuchańce i skakance. Po placu krążyli klaunowie (malujący twarze i puszczający wielkie bańki mydlane), na wszystkich głodomorów czekał grill, rozdawano lody. Dzieciaki brały udział w różnych konkurencjach i zabawach.

ZOBACZ FILM NA vimeo.com

My, jak zwykle, rozłożyliśmy nasz mini-żłobek i czekaliśmy na wszystkie maluchy. Przy stolikach można było malować, kolorować, budować konstrukcje z playmaisów, układać puzzle i klocki. Wszystkim chętnym rozdawaliśmy kolorowe misiowe opaski i balony. Malowaliśmy buźki. Było kolorowo i radośnie.

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a Wam, drodzy rodzice i dzieciaki – za wspólną zabawę i ciepłe słowa.

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.