Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    23 stycznia 2015, piątek  Żłobek Malutkie Misie

Dzień Babci i Dziadka

To był dzień niecodziennych emocji, ogromnych zruszeń i niezapomnianych wrażeń. Do "Malutkich Misiów", na zaproszenie wnucząt, przybyły najdroższe babcie i kochani dziadkowie.

Dzień Babci i Dziadka

Od samego rana przygotowania szły pełną parą. "Ciocie" starały się ze wszystkich sił, aby w żłobku - choć to styczeń - "zakwitły" piękne kwiaty z bibuły, by było czym gości uraczyć i ugościć. Trwały ostatnie przymiarki przygotowywanych dla małych artystów strojów. Dbaliśmy również o to, aby maluchy w żadnej chwili nie odczuwały stresu związanego z nadchodzącą "akademią".

Udało się! Ze smutkiem musimy jednak przyznać, że maluszki występowały w mocno okrojonym składzie - spotkanie wypadło w okresie, w którym większość dzieci była chora. Reprezentacyjna dziesiątka herosów, którym udało się odeprzeć atak wirusów, stanęła na wysokości zadania: rozpoczynając akademię, odświętnie ubrani, dumnie wjechali "pociągiem" na salę zabaw, gdzie czekali już rozemocjonowani dziadkowie. Udał się nam również układ taneczny - do wspólnej zabawy zachęciliśmy naszych niecodziennych gości. Całuskom nie było końca!

Po rozdaniu prezentów zaprosiliśmy babcie i dziadków do wspólnych zadań plastycznych. Wyzwanie było niebylejakie: należało stworzyć pamiątkową laurkę. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia w profesjonalnym mini-studio fotograficznym, które przygotowała firma FotoKowalski.pl

Jeszcze raz - w imieniu dzieci i całego zespołu - dziękujemy, że zechcieli Państwo skorzystać z naszego zaproszenia. Było nam niezwykle miło gościć Państwa w miejscu, w którym wasze wnuczęta czują się jak u siebie.

Na wspomnienie tego dnia aż łezka w oku się kręci - tak było pięknie!

Zdjęcia z tej galerii można zamówić! Zaznacz białe kółko w górnym prawym rogu każdego wybranego zdjęcia, a potem kliknij przycisk [Zamów zaznaczone zdjecia] pod galerią. Szczegóły i wszystkie opcje (format zdjęć, ilość) ustawisz w następnym kroku.
Więcej informacji »
ZOBACZ WIĘCEJ [jeszcze: 61 zdjęć]       ZAMÓW zaznaczone ZDJĘCIA »

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.