Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    15 czerwca 2014, niedziela  Stadion Azotania

Dni Jaworzna 2014

Właściwie do ostatnich chwil nie było wiadomo, czy Wielki Plac Zabaw na Azotanii nie zamieni się w deszczową kąpiel... Kapryśna pogoda sprawiła nam jednak niespodziankę: po południu zza chmur wyszło słońce!

Dni Jaworzna 2014

Wraz ze słońcem na stadionie pojawiły się rodziny z dzieciakami. I się zaczęło!

Nasz przenośny mini-żłobek przyciągał uwagę... nie, wbrew pozorom nie dużą reklamą za naszymi plecami. Największy uśmiech na twarzy dorosłych wzbudzały malutkie krzesełka i stoliczki. Krzesełka, dodajmy, oblegane przez maluchy, które ochoczo zabrały się do kolorowania przygotowanych dla nich kolorowanek. Na stadion zabraliśmy też puzzle, gry, kredki do malowania twarzy oraz nieodłączne balony. Malowaliśmy, wyklejaliśmy, graliśmy, uśmiechaliśmy się, rozmawialiśmy, przytulaliśmy... Jednym zdaniem: dzięki niesamowitym dzieciakom i ich niesamowitym rodzicom spędziliśmy fantastyczny dzień! Bardzo dziękujemy za obecność, ciepłe słowa i szczere uśmiechy na twarzach waszych pociech. I zapraszamy do galerii zdjęć!

PS. Na Azotanii znaleźliśmy się dzięki uprzejmości niezwykłych ludzi z Morigal.pl - pasjonatów dobrych gier dla małych i dużych :). Na zdjęciach zobaczycie również niezastąpionych MyDay.pl!

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.