Właśnie startują...

WYDARZENIE ZAKOŃCZONE    28 czerwca 2015, niedziela  Ciężkowice Parafia

I Parafialny Festyn Rodzinny w Ciężkowicach

Chętnie przyjmujemy zaproszenia na festyny rodzinne: wyjątkowa atmosfera, zaangażowanie społeczności lokalnej, mieszkańców dzielnicy, uczniów, przedszkolaków i parafii robi na nas spore wrażenie. Nie inaczej było i tym razem.

I Parafialny Festyn Rodzinny w Ciężkowicach

Mimo deszczowo zapowiadającego się popołudnia z każdą minutą przybywało chętnych do zabawy. Atrakcji nie brakowało: wielkie dmuchańce (zamek-zjeżdżalnia i zamek-skakaniec) były od samego początku dosłownie oblegane przez dzieciaki. Dookoła latały większe i mniejsze bańki mydlane. Wśród dzieciaków i dorosłych przechadzała się policyjna maskotka – Sznupek. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w licznych zabawach i konkursach. Na głodnych czekała grochówka Straży Pożarnej. Na scenie swoje umiejętności taneczno-wokalne prezentowały dzieci z - między innymi - Przedszkola Miejskiego nr 4 i Szkoły Podstawowej nr 18. Uśmiechów nie gasiły ani deszczowe chmury, ani kropiący i padający od czasu do czasu deszcz.

W naszym namiocie wszyscy chętni i odważni mogli poddać się zabiegom, które zamieniały ich w postaci z bajek, kolorowe motylki, zwierzęta i najwymyślniejsze stwory-potwory. Jak się przekonacie oglądając zdjęcia, na metamorfozę skusili się nie tylko najmłodsi (przez których zwykle jesteśmy oblegani), ale i poważni na co dzień dorośli :). Oprócz malowania twarzy na dzieciaki czekały nieodzowne stoliczki z kredkami, kolorowanki, puzzle.

Jest nam bardzo miło, że po raz kolejny odwiedzali Państwo nasze stanowisko tak licznie – dziękujemy za każdy uśmiech zadowolonego malucha i dobre słowo :)

Zobacz film CTV

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić.”

Jean-Paul Sartre

To nie jest zwykły żłobek

Przekonaj się sam.